Bezpieczne zakupy z gwarancją Trusted Shops

Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne.

Zostaliśmy wyróżnieni znanym znakiem jakości Trusted Shops. Już od 1999 roku znak ten jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie, bez względu na wybrany sposób płatności! Jako nasz klient czerpiesz, w związku z tym, następujące korzyści:

  • 1. Zakupy w sklepie sprawdzonym i kontrolowanym przez ekspertów, którzy certyfikowali wiele tysięcy sklepów internetowych.
  • 2. Szeroki zakres ochrony kupującego w razie braku dostawy lub zwrotu towaru.
  • 3. Zwrot udziału własnego w przypadkach nieuprawnionego użycia karty kredytowej.
  • 4. Szybkie, nieskomplikowane rozwiązywanie problemów i rozstrzyganie sporów.

Podczas certyfikacji w Trusted Shops sprzedawcy Internetowi poddawani są kompleksowym testom bezpieczeństwa, które obejmują ponad 70 kryteriów jakości, dotyczących m.in. zdolności kredytowej, przejrzystości cen, obowiązków informacyjnych wobec klientów, obsługi klienta i ochrony danych osobowych. Kryteria te są nieustannie dostosowywane do aktualnego stanu orzecznictwa i regulacji z zakresu ochrony konsumenta.

Gdyby jednak wystąpiły kiedyś problemy z zamówieniem, gwarancja zwrotu pieniędzy dla konsumentów ma zastosowanie w odniesieniu do wszystkich certyfikowanych sklepów internetowych. Ma ona zastosowanie w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Za pośrednictwem systemu online, e-maila lub telefonicznie można zwrócić się o pomoc doświadczonego, wielojęzycznego personelu Działu Obsługi Klienta Trusted Shops. Więcej informacji znajdziesz na stronie Trusted Shops, gdzie sprawdzisz nasz certyfikat.

Nasza perfumeria powstała z potrzeby zapewnienia Państwu wiarygodnego sklepu internetowego a tym samym dostępu do wyłącznie oryginalnych produktów. Na naszych stronach poczują się Państwo jak w ekskluzywnej perfumerii stacjonarnej. Zostaną Państwo otoczeni wspaniałą obsługą naszych konsultantów, którzy zawsze podchodzą do klienta indywidualnie. Nasz asortyment stale powiększa się i dostosowuje do potrzeb klientów

Wszystkie przesyłki są pakowane w bezpieczne opakowania - zabezpieczone opakowaniem kartonowym + folia bąbelkowa + wypełnienie oraz specjalną taśmą firmową. Co więcej? Wszystkie przesyłki są ubezpieczone na nasz koszt. Bezpieczne zakupy to również możliwość zwrotu i gwarancja na produkt! To mają Państwo u nas zapewnione.

„Sukces naszej firmy nie polega na zysku w krótkim czasie i za wszelką cenę, ale na budowaniu zaufaniu klientów poprzez gwarancję jakości towaru, oraz najlepszy możliwy serwis”

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
E-mail: sklep@pachnidelko.pl
Tel: 56 676 84 94 (9 - 16:30 w dni robocze)

pixelpixelpixelpixelpixel