Carolina Herrera - Wszystkie produkty

Carolina Herrera
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Carolina Herrera
Pokaż Carolina Herrera:

 

Carolina Herrera to projektantka mody oraz ikona stylu pochodząca z Wenezueli. Jej charakterystyczne, wyrafinowane i osobliwe projekty uwielbiają największe światowe sławy, a kultowe już perfumy 212 to jeden z najpopularniejszych zapachów ostatnich dwudziestu lat. 

Perfumy 212 dedykowane są użytkownikom pełnym życia i wigoru, którzy nie boją się marzyć, chwytać chwilę i czerpać z niej garściami.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć kultowej propozycji od domu mody Herrera. Ten nieprzemijający i wyjątkowo trwały zapach doczekał się kilku odsłon, które dedykowane są zarówno kobietom, jak mężczyznom. Perfumy 212 z serii Vip, Vip Black Men, Vip Rose Women, Sexy czy Sport dostępne są u nas w kilku wariantach. Oprócz tego, zachęcamy do zapoznania się z innymi, równie popularnymi zapachami Caroliny Herrera, jak Good Girl, CH MEN oraz dezodorantami, płynami do kąpieli czy zestawami kosmetyków. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli styczności z tymi markowymi perfumami proponujemy próbki, które pozwolą przetestować zapachy na własnej skórze i umożliwią dokonanie odpowiedniego wyboru.

pixelpixelpixelpixelpixel