VEOLI Botanica - Wszystkie produkty

VEOLI Botanica
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie VEOLI Botanica
Pokaż VEOLI Botanica:
12

Przedstawiamy pierwszy tego typu produkt w portfolio Veoli Botanica!

Sekret rewolucyjnego, nawilżająco-kojącego primera tkwi w jego innowacyjnym, a jednocześnie czerpiącym z pradawnych tradycji, składzie. Dzięki zawartości adaptogenów (pod postacią grzybów Chaga), booster posiada zdolność naśladowania efektów zabiegu SPA.

Jego odprężający wpływ działa multizadaniowo na skórę. Relaksujące właściwości pozwolą skórze pozbyć się stresu poprzez głębokie nawilżenie, ochronę przed wolnymi rodnikami i wygładzenie. Jego działanie zapewnia redukcję drobnych linii oraz opóźnia widoczne efekty starzenia się skóry. Dodatkowo booster ujednolica koloryt i dodaje blasku. Jego czystoskładowa formuła idealnie odpowiada potrzebom skóry suchej, wrażliwej i dojrzałej.

Marka Veoli Botanica została stworzona dla świadomych, nowoczesnych i aktywnych kobiet, które odważnie podążają za zmieniającym się światem. Wyzwania XXI wieku powodują, że skóra kobiet nieustannie narażona jest na negatywne skutki działania czynników takich jak: stres, smog, klimatyzacja, nieregularne odżywianie, brak snu. W konsekwencji, cera staje się nadwrażliwa, przesuszona, poszarzała i skłonna do podrażnień. Szybciej traci elastyczność i ulega przedwczesnemu starzeniu.

pixelpixelpixelpixelpixel