DKNY - Wszystkie produkty

DKNY
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie DKNY
Pokaż DKNY:

Donna Karan, założycielka nowojorskiego domu mody sygnowanego jej nazwiskiem i pomysłodawczyni marki DKNY, wchodzącej w skład firmy. Początkowo Karan, mocno związana była z marką Anie Klein, w której pełniła funkcję głównej projektantki. Ambicja i determinacja nie pozwoliły jej pozostać w miejscu, co zaowocowało stworzeniem własnej firmy w 1984 roku. Jej pierwsza kolekcja, nazwana „7 Easy Pieces”, prezentowała siedem uniwersalnych ubrań, które każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie. Amerykanki pokochały ten uniwersalizm, co przyniosło ogromny rozgłos przedsiębiorstwu modowemu. W 1988 roku, pod wpływem swojej córki Gabbi, Donna Karan stworzyła linię DKNY, dedykowaną młodym, energicznym i wyzwolonym dziewczynom z wielkiego miasta. Nazwa bezpośrednio nawiązuje do inicjałów założycielki oraz miasta Nowego Jorku, które od samego początku było dla projektantki największą inspiracją. DKNY swą popularność zawdzięcza przede wszystkim kolekcjom modowym oraz linii zegarków. Jednak w 1992 roku, po poszerzeniu swojej działalności o perfumy, również zapachy Donny Karan szybko stały się bestsellerami. Do najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych zapachów DKNY zdecydowanie należą perfumy Be Delicious. Kultowe perfumy DKNY to orzeźwiające owocowo-kwiatowe połączenie uzupełnione ogórkową nutą zapachową, które zamknięte są w charakterystycznym flakonie przypominającym zielone jabłko.

DKNY perfumy to kwintesencja wigoru, szybkiego tempa życia i słodyczy, która towarzyszy wielkiemu miastu i jego możliwościom. Popularne perfumy DKNY Be Delicious to nie jedyny zapach, w którego nazwie znajduje się rozpoznawalne słowo „delicious”. Wyśmienite kombinacje można znaleźć w bogatej kolekcji, które są inspirowane równie owocowymi sorbetami, jak Delicious Delights Fruity Rooty, zmysłowej linii perfum Delicious Night z mirrą i kadzidłem, a także w owocowo-kwiatowym połączeniu Golden Delicious. Wersja Red Delicious to natomiast propozycja uwodzicielska i ognista, wzbogacona akordami szampana. Oprócz tej popularnej linii DKNY posiada również takie zapachy, jak waniliowo-pudrowy DKNY Stories, orientalno-kwiatowy z podstawą wosku pszczelego Pure Love czy Women Summer – prawdziwa eksplozja owocowych aromatów.

DKNY perfumy to zdecydowana przewaga zapachów stanowiących propozycję dla kobiet, jednak Donna Karan przygotowała również linię perfum męskich inspirowanych swoim ukochanym Nowym Jorkiem. New York for Men to energetyczny i pobudzający, a zarazem łagodny owocowo-szyprowo-korzenny zapach, adresowany do mężczyzn pełnych wigoru, żyjących w dużych miastach. W naszej e-drogerii znajdziecie szeroki wachlarz perfum z serii Be Delicious, a także inne perfumy DKNY. Polecamy również próbki, które sprawdzą się dla tych, którzy chcą zapoznać się z energetycznymi zapachami od Donny Karan

pixelpixelpixelpixelpixel