Kremy koloryzujące

Kremy koloryzujące
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Kremy koloryzujące
Pokaż Kremy koloryzujące :

Kremy BB to koloryzujące kremy nawilżające (ang. tinted moisturiser) często mające właściwości przeciwsłoneczne. Łączą więc w sobie aż trzy funkcje - kremu nawilżającego, kremu przeciwsłonecznego oraz podkładu. Mają mniejsze krycie niż standardowy podkład, ale ze względu na ich formułę ich tekstura bardziej przypomina skórę. Można ich używać albo jako dużo lżejszego zamiennika podkładu, albo jako bazy pod podkład.

Kremy CC - co to?

Kremy CC to produkty, które mają przede wszystkim korygować koloryt cery. Również mają właściwości nawilżające oraz przeciwsłoneczne, ale ich główną, podstawową funkcją jest ukrywanie zmian skórnych. Z tego względu świetnie sprawdzą się do ukrywania naczynek, podrażnień i wyprysków. Można je stosować jako zamiennik lub baza pod podkład.

Krem BB a CC

Jakie są różnice? Krem BB ma mniejsze krycie, ale doskonale nawilża i stapia się ze skórą. Z kolei krem CC przede wszystkim wyrówna koloryt cery.

Większość kremów CC jest bardziej matowa od kremów BB. Nadadzą się więc do skóry mieszanej lub tłustej. Kremy BB najlepiej sprawdzą się na skórze normalnej lub suchej.

Kremy BB i CC - dla kogo?

Kremy BB i kremy CC to idealna propozycja dla osób, które męczy zwykły podkład. Niezależnie od tego, czy podkład jest za ciężki, zbyt wysuszający lub zbyt widoczny na skórze, kremy BB i CC będą dobrymi zamiennikami.

Sprawdzą się również u osób, które szukają kryjącej bazy pod podkład. Poza dodatkowym kryciem, taki krem zapewni też nawilżenie oraz ochronę przeciwsłoneczną.

Kremy BB i CC to również doskonała opcja dla fanów kosmetyków wschodnich - kremy te, a zwłaszcza kremy BB, są niezwykle popularne w tamtej części świata.

Propozycje kremów BB i CC

  • Krem BB Healthy Mix od Bourjois to krem przeznaczony dla osób z wrażliwą skórą. Był testowany dermatologicznie i jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych.

  • Krem CC od Bielenda Professional Supremelab koryguje niedoskonałości i dopasowuje się do odcienia skóry. Dzięki swojej formule przedłuży trwałość makijażu. Testowany dermatologicznie.

pixelpixelpixelpixelpixel