Calvin Klein - Wszystkie produkty

Calvin Klein
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Calvin Klein
Pokaż Calvin Klein:

Calvin Klein to jeden z najpopularniejszych brandów w świecie mody. Mimo, że marka istnieje na rynku od 1968 roku, nadal niezmiennie pozostaje symbolem amerykańskiego stylu – indywidualnego, prostego z nutą nonszalancji. Założycielem firmy jest amerykański projektant Calvin Klein, który swoją pasję z dzieciństwa przekuł w wielkie imperium. W latach 60 Klein projektował dla kilku nowojorskich domów mody, po czym zdecydował się na otwarcie własnego przedsiębiorstwa modowego. Projektant bardzo szybko przedostał się do elitarnego świata Nowego Jorku, a jego pierwszy pokaz na New York Fashion Week pomógł mu rozpowszechnić swoje nazwisko na skalę międzynarodową. Początkowo firma zajmowała się produkcją jeansów, które w szybkim tempie stały się pożądanym produktem. Z czasem koncern Calvin Klein stał się producentem nie tylko wziętych ubrań, ale kultowej już bielizny CK, biżuterii i akcesoriów. Tak, jak większość domów mody, również Calvin Klein wkroczył na rynek perfumeryjny, tworząc swoją autorską przestrzeń pod szyldem Calvin Klein perfumy. Marka jest również znana z lekko kontrowersyjnych, pełnych seksapilu i odwagi reklam, w których od zawsze brały udział największe gwiazdy, także z wybiegu. Jednymi z największych muz Kleina były Kate Moss, Cindy Crawford czy Naomi Cambell – ikony modelingu lat 90-tych i współczesne gwiazd świata mody. Do dziś twarzami marki Calvin Klein są najbardziej pożądane nazwiska show biznesu, co świadczy także o renomie przedsiębiorstwa.

Perfumy Calvin Klein po raz pierwszy swoją premierę miały w latach 90-tych. Z wielkim sukcesem na rynku pojawił się słynny już zapach CK One, przywodzący na myśl niezależność, wolność i miejski styl. Te perfumy Calvin Klein, o mocno cytrusowych akordach, subtelnie przełamanych nutą bergamotki, zapoczątkowały nową erę na rynku perfumeryjnym zapachów unisex. Były one przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, co przyniosło się na duże zainteresowanie tym unikalnym produktem. CK One były kontynuacją zamysłu ujednolicenia stylu damskiego i męskiego, wprowadzonego przez firmę już w swoich kolekcjach – jeden model koszulek czy bluz dedykowane były wszystkim, niezależnie od płci. Wśród popularnych zapachów damskich wyróżnia się wielokrotnie nagradzane, zmysłowe perfumy Euphoria, a także Calvin Klein Obsessed czy energiczny i nowoczesny CK IN2U. Perfumy męskie Calvin Klein to propozycje dla zmysłowych i pewnych siebie panów. Przygoda z Calvin Klein perfumy męskie rozpocząć można od Euphoria Men – odpowiednika bestsellerowej damskiej wersji, który oczarował wszystkich swoją orientalną, ale uniwersalną kompozycją. Linia Calvin Klein Obsessed kolejna propozycja oparta o świeże akordy cytrusowe, które rozwijają się w aromatyczną paczulę i drzewo bursztynowe. Calvin Klein perfumy męskie to również aromatyczny zapach Eternity, wypełniony rześkimi cytrusami, świeżymi ziołami o lekko drzewnym akcencie oraz energetyczna mieszanka Escape.

Jeśli szukasz zapachu, który doda Ci odwagi, podkreśli twoją siłę oraz miejski szyk, perfumy Calvin Klein męskie oraz damskie będą idealną odpowiedzią na twoje potrzeby. Oprócz zapachów w naszej e-drogerii znajdziesz również dezodoranty, balsamy, mgiełki do ciała oraz zestawy kosmetyczne.

pixelpixelpixelpixelpixel