Feedskin - Wszystkie produkty

Feedskin
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Feedskin
Pokaż Feedskin:

NAKARM SWOJĄ SKÓRĘ NATURALNIE

Cera to po prostu skóra twarzy. Codziennie na nią patrzymy, dotykamy i pielęgnujemy. Obserwujemy jak się zmienia - z wiekiem, porami roku czy stanem zdrowia. Jej kondycja uwarunkowana jest wieloma czynnikami. W dużej mierze odpowiada za to dieta oraz ilość wypijanej każdego dnia wody. Odpowiednie nawodnienie jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących odpowiedni przepływ krwi. Dzięki temu zwiększa się elastyczność i jędrność skóry, starzeje się ona wolniej, polepsza się jej koloryt. Niezwykle rzadko mamy do czynienia z bezproblemową cerą. Wiele osób boryka się z widocznymi naczynkami, przebarwieniami, niedostatecznym nawilżeniem lub trądzikiem.
Dbałość o środowisko wewnętrzne połączone z właściwą, dopasowaną pielęgnacją są w stanie przynieść najbardziej widoczne i satysfakcjonujące efekty.


Marka FeedSkin to nowoczesne koktajle składników aktywnych w wyjątkowych połączeniach. Nie zawierają dodatków zapachowych. Są to produkty, z których stworzyć można pełną, kompleksową pielęgnację, jak również łączyć z innymi, ulubionymi kosmetykami. FeedSkin to bogata i różnorodna dieta dla każdego rodzaju skóry.

PŁYN MICELARNY, ŻEL MYJĄCY, KREM – produkty bazowe, uniwersalne, które mają za zadanie spełnić swoje podstawowe funkcje: oczyścić, stworzyć na powierzchni skóry okluzję. Mogą być stosowane w przypadku wszystkich typów cer, również tych wrażliwych.

TONIKI – produkty na bazie wody wzbogacone o różnego rodzaju substancje aktywne (nawilżające, rozjaśniające, złuszczające). Ich podstawowym zadaniem jest przywrócenie skórze naturalnego, fizjologicznego pH, a tym samym przygotowanie skóry do kolejnych kroków pielęgnacyjnych.

SERA – kosmetyki „do zadań specjalnych”, koncentraty składników aktywnych. Ukierunkowane na konkretne działanie – nawilżenie, zredukowanie wyprysków, obrzęków, przebarwień czy zahamowanie procesów starzenia. Posiadają lekkie formuły, dzięki czemu są komfortowe w aplikacji. Z uwagi na działanie stymulujące skórę, produkty te polecane są do stosowania na noc, 2-3 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb.

 

pixelpixelpixelpixelpixel