Jaguar - Wszystkie produkty

Jaguar
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Jaguar
Pokaż Jaguar:
12

Perfumy Jaguar, czyli dlaczego każda znana marka musi mieć swój zapach?
Wielu z nas jest zdziwionych, gdy widzimy w ofercie drogerii perfumy marki, która kojarzy się głównie z motoryzacją, wyrobami tytoniowymi lub sportem. Okazuje się, że wypuszczenie na rynek swojej linii zapachowej lub kosmetycznej jest ważnym elementem budowania wizerunku luksusowej marki. Jak wygląda sprawa z perfumami od Jaguara? Czas dowiedzieć się wszystkiego, co istotne na ten temat.

Anomalie na drogeryjnych półkach
W przeciągu ostatniej dekady jak przysłowiowe grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się zapachy oraz kosmetyki od marek, które nigdy wcześniej nie zajmowały się branżą beauty. Do tej grupy można zaliczyć między innymi wyroby Adidasa i Pumy, Davidoffa i Dunhilla, marek związanych z różnymi koncernami motoryzacyjnymi, jak właśnie Jaguar, czy Bentey’a. Do tego dochodzi ogromna liczba perfum współ-komponowanych i reklamowanych przez najróżniejszego rodzaju gwiazdy i celebrytów (perfumy od znanego projektanta lub domu mody nikogo nie dziwią) . Jaka jest geneza tego zjawiska? Otóż okazuje się, że wierni fani poszczególnych marek chcą mieć więcej gadżetów i akcesoriów z ulubionym logo, nie zaś jedynie ich jednego, sztandarowego produktu. Dla wielu konsumentów polowanie na marki stało się stylem życia i nie chcą już kupować niczego “zwyczajnego”. Z tego powodu wielkie koncerny zaczęły inwestować w branżę kosmetyczną i praktycznie każdy, kto liczy się na światowym rynku, ma własne perfumy. Jak powszechnie wiadomo, dobre i markowe perfumy kosztują sporo, lecz cena nawet kilkuset złotych za przykładowe perfumy damskie Jaguar to nic, w porównaniu do cen samochodów tej marki. Jak na dłoni widać tu prosty mechanizm; nie mogąc pozwolić sobie na ekskluzywne, sportowe auto możemy kupić sobie chociaż namiastkę luksusu w postaci perfumu. Idąc tą drogą, mamy małe szanse na powtórzenie globalnego sukcesu Naomi Campbell, lub na zaprzyjaźnienie się z nią, lecz możemy pachnieć zapachem sygnowanym jej imieniem.

Perfumy męskie Jaguar - czy warto? Widząc ogromne ilości flakoników na sklepowych półkach, często mamy wątpliwości, jaki zapach wybrać dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego. Czy w takim razie warto zainteresować się perfumami marki Jaguar? Okazuje się, że cieszą się one sporą popularnością. Są bardzo świeże i lekkie, kojarzą się wręcz z gibkością i szybkością. Świetnie się nadadzą dla panów bardzo aktywnych życiowo (i zawodowo), a także dla osób lubiących sport. Butelki perfum Jaguara są zaprojektowane i wykonane w sposób prosty i minimalistyczny. Nie będą się rzucały w oczy, a dyskretnie umieszczono logo to prawdziwy symbol ich wysokiej jakości, a także statusu właściciela. Z takiego podarunku ucieszy się zarówno młody, jeszcze dorastający chłopak, jak i dobrze ustawiony życiowo mężczyzna. Są naprawdę bardzo uniwersalne, dzięki czemu mają ogromną rzeszę wiernych fanów. Cześć z nich zapewne marzy o tym, aby kiedyś perfum Jaguara wymienić na auto tej marki. Oczywiście trzymamy kciuki za spełnienie tych marzeń

pixelpixelpixelpixelpixel