Zapachy do Samochodu

Zapachy do Samochodu
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Zapachy do Samochodu
Pokaż Zapachy do Samochodu:

Ważnym elementem dbania o czystość każdej przestrzeni jest troszczenie się o zapach, który ją wypełnia. W końcu dużo przyjemniej jest przebywać lub pracować w pomieszczeniu, w którym nie brak aromatu cytrusów lub kwiatów, tak kojarzących się z czystością oraz porządkami.

Podczas gdy większość osób dba o porządek w domu czy biurze, wielu zapomina o innej, równie ważnej przestrzeni - czyli samochodzie. Ale nie wystarczy nie zostawiać w nim śmieci lub raz na jakiś czas wytrzepać dywaniki z kurzu i piachu; należy zadbać także o zapach, jaki panuje w kokpicie. Mogą w tym pomóc odświeżacze powietrza dostępne w różnorodnych formach i kształtach.

Odświeżacz powietrza do samochodu - dostępne kształty

Dostępnych kształtów jest wiele - od klasycznych, wszystkim doskonale znanych choinek po bardziej nowoczesne i zawadiackie uśmiechnięte buźki lub urocze miniaturowe trampki i buciki. Inne z dostępnych kształtów to choćby minisłoiczki (odświeżacze od Yankee Candle) czy te nawiązujące do butelki perfum (tutaj warto wspomnieć autorski produkt sklepu pachnidełko.pl).

 

Odświeżacz powietrza od Yankee Candle

Firma Yankee Candle jest najpewniej znana większości - i to nie bez powodu. Świeczki zapachowe, które produkuje ta firma, są jednymi z najpopularniejszych na rynku. Nie tylko pięknie pachną, ale są również zrobione z najwyższej jakości składników. Yankee Candle powiększyło gamę swoich produktów dostępnych w sprzedaży o linię samochodowych odświeżaczy powietrza.

Teraz, dzięki ich odświeżaczom powietrza Car Jar, można przenieść piękne zapachy świeczek do swojego samochodu. Car Jar to zawieszki w kształcie słoiczków, w których sprzedawane są świeczki Yankee Candle. Dostępne są w wielu wariantach zapachowych sprzedawanych na sztuki i w wielopakach. W sprzedaży jest również wersja żelowa.

Większość odświeżaczy powietrza od Yankee Candle wystarcza na około 4 tygodnie użytkowania.

 

Odświeżacz powietrza samochodowy Bergamot & Tobaco

Odświeżacz powietrza Bergamot & Tobaco to autorski produkt sklepu pachnidełko.pl. To odświeżacz w formie zawieszki w kształcie flakonika perfum. Dodatkowo nadrukowano na nim logo sklepu, rozświetlając całość cieszącym oko różem.

Odświeżacz wypełni samochód świeżym zapachem olejku cytrynowego wzbogaconego nutą wyciągu z tabaki. To aromat uniwersalny, który sprawdzi się we wnętrzu każdego samochodu.

 

Perfumy samochodowe, czyli zapachy do samochodu

Nowatorskim pomysłem na zadbanie o zapach w samochodzie są tak zwane perfumy samochodowe. Funkcjonują one również pod inną nazwą - samochodowe neutralizatory zapachów. Jak sama nazwa wskazuje, produkty te neutralizują wszelkie nieprzyjemne wonie, które wypełniają samochód, i nadają wnętrzu świeży, czysty aromat.

Część z nich sprzedawana jest w eleganckich czarnych pojemniczkach. Jednak dostępne są również warianty sprzedawane w pięknych szklanych butelkach, kształtem przypominające flakony perfum do ciała.

Perfumy samochodowe to świetny wybór dla tych, którzy chcą odczuć powiew luksusu także we wnętrzu swojego samochodu.

 

Naturalne olejki zapachowe w samochodzie

Innym ciekawym pomysłem na odświeżenie wnętrza samochodu są? naturalne olejki zapachowe i eteryczne! Od lat używa się ich do aromatyzowania wnętrz domów oraz gabinetów. Doskonale sprawdzą się one także w samochodzie.

Naturalne olejki zapachowe są wyjątkowo proste w użytkowaniu - wystarczy wylać kilka kropel olejku na dywanik w miejscu, które jest blisko nawiewu powietrza, a w kilka minut cały samochód napełni się wybranym zapachem. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest wydajność takich olejków - jedna buteleczka wystarczy na wiele miesięcy użytkowania. Poza tym, jeśli jakiś zapach wyjątkowo się spodoba, można używać go zarówno w samochodzie, jak i w domu lub pracy. To czyni to rozwiązanie idealnym dla osób, które chcą ciągle być otoczone tym samym zapachem - lub po prostu oszczędzić na samochodowym odświeżaczu powietrza.

pixelpixelpixelpixelpixel