Jimmy Choo - Wszystkie produkty

Jimmy Choo
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Jimmy Choo
Pokaż Jimmy Choo:

Amerykańska marka Jimmi Choo jest rozpoznawalna na całym świecie. Projektant firmujący swoim imieniem i nazwiskiem produkty kosmetyczne, galanterię oraz odzież od lat pomaga kobietom podkreślać urodę. Nosem zapachowym jest słynny twórca perfum i zapachów Olivier Polge. Firma słynie z oryginalnych butów, dodatków, kosmetyków i perfum.

Produktem Jimmy Choo, na który warto zwrócić uwagę, są perfumy dla pań z 2011 roku. Jimmy Choo For Women oferuje swoim użytkowniczkom zapach owocowo-kwiatowy z nutą szlachetnych drzew. Perfumy te to synonim stylu, klasy, elegancji i szyku. Zapach jest bardzo trwały, ma ciekawą projekcję, jest ekspansywny. Dwa-trzy pryśnięcia perfum w okolicach szyi wystarczą, by zapach towarzyszył nam przez 5-7 godzin. Większa ilość jest raczej nie wskazana, gdyż zapach mógłby być zbyt mocno odczuwalny dla otoczenia. Skład Jimmy Choo For Women Na główną kompozycję tego zapachu składają się gruszka, włoska pomarańcza. Podstawę stanowią chrupiący karmel i indonezyjska paczula. Wyczuwalne są również akordy orchidei tygrysiej i róży herbacianej oraz aksamitnie gładka nutka drzewa. Perfumy Jimmy Choo For Women należy zaliczyć do kategorii zapachów kwiatowo-owocowych. Jimmi Choo zaprasza nas do świata kobiecego uroku i zmysłowości. Pozwala czerpać inspirację z lekkiego, przyjemnego zapachu kwitów oraz soczystych owoców. Ciekawie skontrastowany zapach For Women utrzymywać się będzie przez długie chwile. Sprawi radość każdej pani. Woń tych perfum, wzbogacona w egzotyczne, orientalne nuty, podkreśli zmysłową kobiecość. Woda perfumowana Jimmy Choo For Women to olfaktoryczne wcielenie romantyzmu, kobiecości i zmysłowości. Zapach jest niezwykle miękki, apetyczny i seksowny, trochę słodki, ale też bardzo uwodzicielski. Użytkowniczki tych perfum na pewno będą komplementowane przez osoby ze swojego otoczenia. Perfumy będą pasować do kobiet pewnych siebie, eleganckich, seksownych, a także pań, które lubią uwodzić. Ten słodki zapachowy przyjemniaczek ładnie otuli naszą skórę. Akordy przeplatają się wzajemnie, tworząc spójną całość.

Jimmy Choo For Women zamyka zapach i szyk w pięknie oszlifowanym flakonie ze szkła marki Murano. Design miał nawiązywać do skóry pytona, co znacznie bardziej widać na papierowym opakowaniu niż flakonie. Skóra węża ma sygnalizować, że zapach ukryty we wnętrzu to jednocześnie luksus oraz ekstrawagancja. Piękna butelka jest idealnym naczyniem na tak czarujący eliksir zmysłowości. Biorąc pod uwagę kompozycję zapachową, trwałość perfum, opakowanie, design flakonu, można zapach Jimmy Choo For Women uznać za produkt, który oddaje ducha tej luksusowej marki, przywodząc na myśl klasę, szyk, blask, wyjątkowość czerwonego dywanu i nieco prowokacji. Perfumy te to też jedne z tych zapachów, do których większość użytkowniczek powróci, gdy skończy się zawartość pierwszego flakonu. To kandydat na zapach na dni, w których potrzebujesz ubrać się w przyjemną, lekką słodycz. Zapach najpiękniej emanuje w chłodne dni – sprawdzi się więc w okresie jesiennym czy zimowym.

pixelpixelpixelpixelpixel