Versace - Wszystkie produkty

Versace
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Versace
Pokaż Versace:

Versace to włoski dom mody założony w 1978 roku przez włoskiego wizjonera Gianniego Versace. Projektant swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiał pod okiem matki, która jako krawcowa prowadziła sklep z konfekcją. Gianni, dla którego moda od zawsze była największą pasją, po latach pracy w domach mody stworzył własne, rodzinne imperium stylu. Od początku biznes prowadził wraz z bratem i siostrą. Projekty domu mody Versace silnie wyróżniały się spośród dostępnych na rynku kreacji, a do dziś cechuje je ekstrawagancja, zmysłowość oraz połączenie mody z prawdziwą sztuką. Bardzo szybko marka Versace odniosła międzynarodowy sukces. Kobieca, zmysłowa kolekcje ubrań, która miały wydobywać najgłębsze piękno z ich właścicielek, stały się znakiem rozpoznawczym firmy. Odmienna od paryskiego szyku frywolność i bogactwo projektów Versace pozwoliła na systematyczne poszerzanie działalność firmy, wprowadzając coraz to nowsze linie produktów. Wśród nich znalazły się również luksusowa biżuteria, porcelana, kolorowe kosmetyki oraz linia Versace perfumy. Pierwsze perfumy damskie Versace miały swoją premierę w 1981 roku i właśnie od tamtej pory marka słynie nie tylko ze swoich kolekcji modowych, lecz również zajmuje znaczącą pozycję na rynku perfumeryjnym. Niedługo po ukazaniu się prototypu zapachu dla kobiet, dom mody wypuścił na rynek męski odpowiednik – Versace l’Homme – który jest jednym z popularniejszych zapachów dla mężczyzn. Po śmierci Gianniego w 1997 roku prowadzeniem marki zajęło się jego rodzeństwo, Donatella i Santo oraz jego siostrzenica, która otrzymała 50% udziałów firmy.

Perfumy Versace damskie oraz męskie to symbol pragnienia, ekskluzywnego życia i pożądania. Każdy flakon – niezwykle ozdobny, w większości wyposażony w piękną nakrętkę przypominającą diament – opatrzony jest wizerunkiem nieziemskiej meduzy. Postać pochodząca z mitologii greckiej stanowi logo domu mody Versace, a mityczna terminologia często pojawia się w nazewnictwie każdej kolekcji, również w liniach zapachowych.

Versace perfumy to damskie i męskie kombinacje, które od lat udowadniają, że stanowią odzwierciedlenie piękna,drzemiącego we współczesnych kobietach i mężczyznach. Do najpopularniejszych kompozycji zapachowych marki należą m.in. perfumy męskie Versace L’Homme, Pour Homme, Eros, Blue Jeans, Eau Fraiche oraz The Dreamer. Perfumy damskie Versace, które cieszą się największa popularnością to przede wszystkim Versace Medusa, Dylan Blue, Crystal Noir, Vanitas, Versense, Bright Crystal, Eros Pour Femme, Red Jeans oraz Yellow Diamond. Każda z tych propozycji to nawiązanie do potęgi, siły i miłości, która tak jak w legendarnych opowieściach stanowi nieodłączny element codzienności. W naszej ofercie produktów Versace znajdują się zarówno perfumy, jak i eleganckie zestawy kosmetyków perfumowanych. Versace jest jedną z najpopularniejszych marek na świecie, a jej perfumy męskie i damskie zdobywają status bestsellerów. Już dziś perfumy Versace w większości można nazywać kultowymi.

pixelpixelpixelpixelpixel