Dior - Wszystkie produkty

Dior
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Dior
Pokaż Dior:

Dom mody Dior został założony w 1946 roku przez Christiana Diora, francuskiego projektanta i kostiumologa. Jest to jedna z najbardziej luksusowych i rozpoznawalnych marek na świecie słynąca nie tylko z projektów ubrań i akcesoriów, ale także kosmetyków kolorowych, pielęgnacyjnych i perfum. Zanim Dior postanowił zawalczyć o własną markę w świecie mody, pracował jako projektant w domach mody, nabierając sławy dzięki swoim nowoczesnym krojom. Projektant w swych pracach oddawał cześć kobiecej naturze, podkreślając i wydobywając piękno i elegancję z damskiej sylwetki. Już rok po otwarciu swojego pierwszego butiku sygnowanego własnym nazwiskiem, Christian Dior zdecydował się na wprowadzenie linii Dior perfumy. Było to awangardowe posunięcie, ale dzięki temu w 1947 roku powstały perfumy Miss Dior – jedne z najsłynniejszych zapachów wszech czasów. Zostały one stworzone na cześć młodszej siostry projektanta. On sam opisywał je, jako otulający zapach, który ma wydobywać to, co najbardziej kobiece. Podkreślał również, że z każdego flakonu wyłania się jedna z jego kreacji, co sprawiało, że jego kunszt z wybiegów mody przenosił się również do świata perfumeryjnego. Miss Dior to charakterystyczna mieszana, która początkowo jawi się jako szyprowa, lekko ziołowa kombinacja, aby później rozwija się w kwiatowo-pudrową woń. Co ciekawe, te perfumy Dior były regularnie rozpylane w butikach, by oczarowywać klientki nie tylko pięknymi projektami, ale także samym zapachem.

To co charakterystyczne dla marki Dior, czyli mocno zaakcentowana kobiecość, sensualność oraz zmysłowość, widoczne jest zarówno w kolekcjach ubrań, jak i zapachach. Dior perfumy to kwintesencja kobiecej natury, która utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Jednymi z najbardziej pożądanych zapachów sygnowanych nazwą domu modu są Dior J’dore – świeże owocowo-kwiatowe połączenie. Zmysłowość i energia zamknięta w tej kompozycji, dopełni codzienną stylizację, każdej pewnej siebie i stylowej kobiety. Perfumy Dior Addict to natomiast propozycja niezwykle wytworna, która bazuje na kwiatach pomarańczy, jaśminie i wanilii burbońskiej. Z myślą o kobietach młodych i energicznych powstała linia Dior Poison Girl, które są ucieleśnieniem współczesnego ducha i niezależności.

Mężczyzna marki Dior to natomiast elegancki gentleman, który doskonale wie, w czym tkwi jego siła. Namiętność i pasja w nim drzemiąca to znak rozpoznawczy osób, noszących zapachy Diora. Dedykowana panom linia Christian Dior Homme to klasyk wśród perfum dla tych, którzy cenią ponadczasowość, uniwersalność z nutą elegancji. Rzeszę zwolenników zgromadziły również perfumy Dior Fahrenheit, które uwodzą jednocześnie ciepłem i rześkością. Jedna z nowszych kompozycji Dior Sauvage, która swoją premierę miała w 2018 roku, to opowieść o dzikości i nieposkromionych żądzach. Ten orientalny i aromatyczny zapach stworzony został dla nowoczesnego mężczyzny, który chodzi własnymi ścieżkami i pragnie doświadczać więcej. Szeroka gama perfum, wód toaletowych, kosmetyków marki Dior dostępna w naszym sklepie.

pixelpixelpixelpixelpixel