Chloe - Wszystkie produkty

Chloe
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Chloe
Pokaż Chloe:

Marka Chloé powstała w 1952 roku z inicjatywy Gaby Aghion i Jacquesa Lenoira. Już od samego początku największą inspiracją dla współtworzących ją projektantów była kobieta – subtelna, wrażliwa, romantyczna, ale jednocześnie nowoczesna i świadoma swoich pragnień. Ideą nowo powstałej marki dedykowanej kobietom był sprzeciw wobec sztywnej, oficjalnej mody damskiej. Z miłości do sztuki powstały zapachy Chloé – perfumy subtelne, dziewczęce, pobudzające zmysły, nawiązujące do stylu boho. Niekwestionowanym hitem na skalę światową okazały się perfumy Chloé Chloé, które z każdym dniem zyskują coraz pokaźniejszą rzeszę wiernych fanek.

Chloé Chloé – zapach inspirowany naturą

Pierwsze perfumy Chloé stworzono w 1975 roku. Zapach idealnie podkreślał filozofię marki i uzupełniał wizerunek eleganckiej kobiety. Sztandarowym zapachem marki stały się perfumy damskie Chloé zatytułowane po prostu Chloé. Perfumy zachwyciły klientki delikatną i dyskretną nutą kwiatową połączoną z subtelnym aromatem przypraw i akordami drzewnymi. Obecnie wachlarz produktów marki obejmuje starannie skomponowane linie zapachowe oraz wiele kosmetyków Chloé: perfumy, wody perfumowane, dezodoranty, balsamy zapachowe, kremy czy mydełka. Marka Chloé stała się synonimem kobiecości, gdyż z doskonałym efektem łączy w sobie delikatność i zmysłowość. Gaby Aghion, urodzona w Egipcie założycielka Chloé, która od 1952 roku konsekwentnie odmieniała świat mody damskiej, zapisała się na kartach historii niepowtarzalnymi zapachami, noszonymi do dziś przez kobiety na całym świecie.

Kim jest „kobieta Chloé”?

Ubrania oraz perfumy Chloé kierowane są do kobiet nowoczesnych, niezależnych i wolnych duchem. Ubieranie i korzystanie z produktów sygnowanych logo francuskiego domu mody jest pielęgnowaniem swojej dziewczęcej natury. Zwolenniczki dumnie utożsamiające się z marką odrzucają sztywne konwenanse i oficjalność na rzecz nienachalnej zmysłowości i naturalności. Perfumy Chloé to produkty z metką „tylko dla kobiet” – świeże, subtelne, a zarazem wyraziste i zmysłowe. Nie bez powodu ambasadorkami marki były ponadczasowe ikony uchodzące za uosobienie dobrego smaku i stylu – Grace Kelly, Jackie Kennedy i Brigitte Bardot. Wśród najpopularniejszych damskich zapachów Chloé znajdziemy Absolu de Parfum, Fleur de Parfum, Love Story, Love, Nomade, Roses de Chloé oraz See By Chloé.

Chloe – perfumy i znacznie więcej

Oferta sklepu Pachnidełko jest bardzo szeroka. W bogatym asortymencie znajdziemy nie tylko ekskluzywne perfumy Chloé z zapachem Chloé Chloé na czele, ale również dezodoranty i zestawy kosmetyków. Zamknięte w eleganckich opakowania komplety składające się z perfum i balsamów do ciała lub zapachów o dwóch różnych pojemnościach doskonale sprawdzą się w roli prezentu dla bliskiej osoby. Mamy pewność, że zmysłowe, delikatne perfumy przypadną do gustu każdej wymagającej kobiecie pragnącej czuć się naprawdę wyjątkowo. Co ważne, z myślą o naszych Klientach, proponujemy kosmetyki w atrakcyjnych cenach.

pixelpixelpixelpixelpixel