Giorgio Armani - Wszystkie produkty

Giorgio Armani
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Giorgio Armani
Pokaż Giorgio Armani:

Perfumy Armani to przede wszystkim synonim luksusu, magnetyzmu i wytworności zamkniętych w eleganckich buteleczkach. Podobnie jak większość projektantów, również Armani, tworząc swoje kolekcje często opiera się na indywidualnych przeżyciach, podróżach, wspomnieniach. Armani perfumy damskie oraz Armani perfumy męskie przeważnie stanowią wspólną historię, uzupełniając się wzajemnie. Niezależnie od linii, jaką wypuszcza dom mody, nuty zapachowe dla kobiet i mężczyzn są tożsame i jednocześnie pasujące do odmiennych charakterów użytkowników, co sprawia, że perfumy tworzone są z niezwykłą starannością. Przykładem kultowych już wariantów dla niej i dla niego, które nie schodzą z piedestału to męski Acqua di Gio i jego damski odpowiednik Aqua di Gioia, a także Armani Code i Emporio Armani.

Perfumy Armani, dzięki trwałości i pięknym, ponadczasowym kompozycjom niezmiennie cieszą się sławą zarówno wśród użytkowników, jak i ekspertów. Liczne nagrody, w tym prestiżowa statuetka FiFi przyznawana najlepszym perfumom, świadczą o reprezentowaniu przez perfumy Armani najwyższej jakości, która podnosi standardy perfumeryjne. Nasza oferta zapachów Armani bogata jest w najpiękniejsze kompozycje marki. Oprócz popularnych perfum Acqua di Gio oraz Acqua di Gioia w kolekcji Armani oferujemy męskie warianty, jak Eau de Nuit Oud, Attitude, Code Pour Homme, Emporio, Eau d’Aromes oraz Eau Pour Homme. Z myślą o kobietach, posiadamy takie perfumy jak Code Pour Femme, Emporio She, Diamonds, Mania, Because it’s you, Onde Vertige, Si oraz Sky di Gioia. Dla tych, którzy szukają najwygodniejszych rozwiązań, polecamy również próbki markowych perfum Armani oraz eleganckie zestawy perfumowanych kosmetyków.

Giorgio Armani, włoski projektant i założyciel domu mody Armani, to wizjoner, który stworzył imperium i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Swoją przygodę z modą zaczął przypadkiem, rezygnując ze studiów i zatrudniając się w domu towarowym La Rinascente jako projektant witryn sklepowych. Po latach pracy na tym stanowisku, postanowił otworzyć własne przedsiębiorstwo odzieżowe, które początkowo skupiało swoją działalność na projektowaniu mody męskiej. W 1975 roku Armani stworzył pierwszą kolekcję dedykowaną paniom, rozpoczynając tym samym nowy rozdział w historii współczesnej mody. Ogromny sukces firmy przypadł na lata 80-tych, po wypuszczeniu na rynek autorskich perfum o prostej nazwie Giorgio Armani for Women. Firmowane przez markę Armani perfumy damskie zyskały rzeszę fanek i pozwoliły wypromować firmę na skalę międzynarodową, stawiając ją w szeregach najbardziej pożądanych i cenionych domów mody. Armani perfumy męskie to kolejny udany krok ku rozwojowi firmy w przemyśle perfumeryjnym, który pozwolił przedsiębiorstwu na stałe wpisać się w ten wymagający rynek. Mimo że Giorgio Armani to koncern składający się z wielu marek, to właśnie sygnowane logo Armani perfumy stanowią jedną z najbardziej poważanych i rozchwytywanych gałęzi firmy.

pixelpixelpixelpixelpixel