Hermes - Wszystkie produkty

Hermes
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Hermes
Pokaż Hermes:

Hermes, luksus i…. akcesoria jeździeckie
Wszyscy fani wielkiej mody znają dom mody Hermes i jego sztandarowe wyroby. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że firma produkująca jedne z bardziej ekskluzywnych dodatków świata zaczynała od wykonywania akcesoriów do jazdy konnej. Może to te piękne i majestatyczne zwierzęta nauczyły założyciela marki, Thierry’ego Hermesa tak ogromnej dokładności i dbałości o szczegóły?

Perfumy Hermes i najdroższa torebka świata
Francuska marka Hermes jest dosłownym synonimem luksusu; ich wyroby są zaliczane do elitarnego grona najbardziej luksusowych towarów świata; wybijają się nawet ponad znane domy mody jak Dior, czy Chanel. Nie można się temu ani trochę dziwić - wszak mowa o marce, która dostarczała swoje wyroby samemu carowi Aleksandrowi II. Pierwsza torebka, jaką marka wypuściła na rynek, nosiła zgrabną nazwę “Kelly Bag”, na cześć Księżnej Monako oraz aktorki Grace Kelly. Kolejnym produktem, który zainteresował bogaczy oraz arystokratów był jedwabny szal, oczywiście wykonany z ogromną dbałością o każdy szczegół. Ta tendencja nie uległa zmianie i Hermes do dziś stawia na rękodzieło, dzięki czemu ich produkty są dopracowane i często także niepowtarzalne. Jednak najbardziej znanym i pożądanym wyrobem tego domu mody jest słynna torebka Birkin. Nazwana na cześć Jane Birkin, francuskiej aktorki i piosenkarki, która uchodzi za wcielenie paryskiego szyku, osiąga ceny przekraczające nawet 300 tysięcy dolarów. Na punkcie tej torby szaleją gwiazdy światowego show-businessu; lista oczekujących wynosi pięć lat kolejki, gdzie znane nazwisko i fortuna na koncie to zbyt mało, aby szybciej otrzymać obiekt swoich marzeń- Hermes wykona je w sobie znanym czasie. Torby Birkin są ozdabiane pawimi piórami, białym złotem i szlachetnymi kamieniami, niektóre modele są wykonane nawet z krokodylej skóry. Jak widać, jest to prawdziwy luksus, o którym większość populacji może jedynie poczytać w gazetach. Co w takim razie Hermes może nam zaoferować?

Perfumy dostępne dla każdego
Po bliższym zapoznaniu się z całą ofertą tej marki, okazało się, że jest coś, na co praktycznie każdy z nas może sobie pozwolić, a mianowicie perfumy. Zapachy tej marki są bardzo oryginalne i świetnie zapadają w pamięć; ubrania popsikane nimi będą pachnieć przez długie tygodnie. Perfumy męskie Hermes są mniej kwiatowe od damskich, lecz równie świeże i przyjemne dla naszych zmysłów. Można je spokojnie wręczyć jako prezent na uroczystą okazję lub pryskać się nimi przed ważnymi spotkaniami.

pixelpixelpixelpixelpixel