Pielęgnacja włosów u dzieci

Pielęgnacja włosów u dzieci
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Pielęgnacja włosów u dzieci
Pokaż Pielęgnacja włosów u dzieci:

Pielęgnacja włosów - najlepsze kosmetyki dla dzieci

Nieodłączną częścią pielęgnacji dziecka jest mycie jego włosów. Klasyczne szampony zawierają w sobie składniki, które mogłyby podrażnić wrażliwą, skłonną do reakcji alergicznych i podrażnień skórę. Pielęgnacja włosów maluszków wymaga użycia odpowiednich specyfików, których formuła oparta jest na łagodnych, antyalergicznych związkach. Specjalnie dla rodziców szukających wysokiej jakości kosmetyków dla swoich pociech przygotowaliśmy ofertę szamponów, żeli i pianek do włosów.

 

Pielęgnacja włosów od narodzin

Kosmetyki prezentowane w naszej wirtualnej drogerii przeznaczone są do pielęgnacji włosów dzieci w różnym wieku, zarówno noworodków, jak i starszych uczniów. W tej kategorii znajdziesz między innymi:

  • naturalne pianki do mycia ciała i włosów Sylveco;

  • olejki na ciemieniuchę marki Skarb Matki (również w zestawie ze szczoteczką) oraz Ziaja;

  • żel do mycia ciała i włosów dla niemowląt kultowej marki Bambino;

  • spray ułatwiający rozczesywanie włosów Yope i Silcare;

  • zestaw Derma Eco Baby składający się z maści łagodzącej, kremu pielęgnacyjnego, szamponu/mydła i chusteczek nawilżanych.

W składzie kosmetyków nie znajdziesz SLS-ów, TEA, MEA,ostrych środków zapachowych, barwników, olejków eterycznych. Przebadane dermatologicznie kosmetyki oparte są na bezpiecznych substancjach, które delikatnie czyszczą, odświeżają i nawilżają skórę głowy. Co ważne, wszystkie kosmetyki do pielęgnacji włosów dzieci dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 

Mycie włosów może być przyjemne!

Dla wielu rodziców mycie włosów dziecka jest wyzwaniem. Sposobem na przełamanie oporu malucha jest zastąpienie klasycznego szamponu kosmetykiem zamkniętym w fantazyjnym opakowaniu. Szampon w tubie w kształcie Spider Mana, Minionka albo Chase’a z Psiego Patrolu? Dlaczego nie! Przekonasz się, że maluch sam zacznie sięgać po szampon, na którego widok do tej pory włos jeżył mu się na głowie.

 

 

 

pixelpixelpixelpixelpixel