Płyny i żele do kąpieli dla dzieci

Płyny i żele do kąpieli dla dzieci
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie Płyny i żele do kąpieli dla dzieci
Pokaż Płyny i żele do kąpieli dla dzieci:

Płyny i żele do kąpieli dla dzieci - delikatne działanie dla pewnej ochrony

Skóra dziecka wymaga odpowiedniej pielęgnacji już od pierwszych dni życia. W sklepie internetowym Pachnidełko.pl zgromadziliśmy najlepsze kosmetyki dla dzieci cenione przez rodziców i dermatologów. Oto płyny i żele dla dzieci, dzięki którym z czułością zadbasz o skórę swojej pociechy.

 

Łagodne płyny i żele do kąpieli dla dzieci - skuteczna formuła bez sztucznych dodatków

Płyny i żele do kąpieli dla dzieci poddawane są rygorystycznej kontroli. W ich składzie próżno szukać chemicznych substancji, które mogłyby podrażnić i wysuszyć skórę albo wywołać reakcję alergiczną - barwników, środków zapachowych, olejków eterycznych. Starannie skomponowana formuła delikatnie oczyszcza skórę, a jednocześnie silnie ją nawilża i chroni naturalną barierę hydrolipidową naskórka. Co ważne, płyny zmiękczają wodę, aby kąpiel nie wysuszała skóry i nie wywoływała niepożądanych reakcji.

 

W rozbudowanej ofercie znajdziesz płyny i żele do kąpieli dla dzieci w różnym wieku, zarówno noworodków, jak i uczniów. Uwadze świeżo upieczonych rodziców polecamy łagodne płyny z olejkiem migdałowym Dzidziuś, delikatne pianki marki Skarb Matki oraz płyny Chicco. Wieczorna kąpiel będzie wielką frajdą dla nieco starszej pociechy, jeśli urozmaici ją zabawa kolorową galaretką Paw Patrol, naturalną pianką przypominającą watę cukrową albo kulą do kąpieli. Kosmetyki z bohaterami ulubionych bajek zachęcą do kąpieli każde dziecko!

 

Pachnidełko.pl - kompleksowo dla najmłodszych

W drogerii internetowej Pachnidełko.pl znajdziesz szereg kosmetyków do pielęgnacji skóry dziecka. Oferujemy nie tylko płyny i żele do kąpieli dla dzieci, ale również kremy, pomadki do ust, balsamy, pasty do zębów. Dbamy o to, aby w ręce naszych klientów trafiały wyłącznie wysokiej jakości kosmetyki o potwierdzonym działaniu. Z tego względu współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami. Kupując dziecięce kosmetyki w naszym sklepie, zapewniasz swojemu maluszkowi pewną ochronę.

pixelpixelpixelpixelpixel