KIKO Milano Unlimited Double Touch

2023-03-14
KIKO Milano Unlimited Double Touch

Linia pomadek Unlimited Double Touch to jeden z najchętniej kupowanych produktów włoskiej marki KIKO MILANO w Polsce. Polki pokochały tę pomadkę za względu na trwałość, formułę „no transfer”, duży wybór kolorów i nie tylko.

Przedstawiamy wam w skrócie zalety i wady KIKO MILANO Unlimited Double Touch.

Zacznijmy od wyjaśnienia co to jest formuła „no transfer”. „Brak transferu” odnosi się do zdolności formuły do pozostawania na miejscu bez przenoszenia lub rozmazywania. Oznacza to, że po nałożeniu szminki i pozostawieniu jej do wyschnięcia nie przeniesie się ona na ubrania, kubki ani inne powierzchnie, z którymi usta mogą mieć kontakt w ciągu dnia. Funkcja „no transfer” to jedna z kluczowych zalet formuły KIKO MILANO Unlimited Double Touch, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia przez cały dzień i gwarantuje, że pomadka pozostanie na swoim miejscu bez nielubianego rozmazywania się i blaknięcia.

 

Zalety:

    Długotrwałość: formuła Unlimited Double Touch utrzymuje się do 12 godzin bez rozmazywania i blaknięcia, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia przez cały dzień.    Intensywna pigmentacja: Pomadka jest mocno napigmentowana, zapewniając intensywny i żywy kolor, który utrzymuje się przez cały dzień.    Funkcjonalny design: produkt jest wyposażony w dwa aplikatory, jeden do koloru, a drugi do błyszczyku, co ułatwia nakładanie i poprawianie pomadki.
Aplikator filcowy do kolorowej bazy zapewnia wysoką precyzję podczas nakładania, a aplikator z włosia pozwala na nabranie odpowiedniej ilości błyszczyku.


    Wygodna formuła: pomimo długotrwałego noszenia pomadka jest lekka i komfortowa na ustach, nie wysusza ich.    Przystępna cena: pomadka jest stosunkowo niedroga w porównaniu z innymi długotrwałymi pomadkami dostępnymi na rynku.

Wady:


    Wymaga precyzyjnej aplikacji: aby uniknąć rozmazywania lub błędów i wykonać idealny makijaż należy zastosować się do wskazówek producenta czyli, nałożyć kolorową bazę, odczekać minutę, aż płynna pomadka dobrze wyschnie. Na suchą kolorową bazę nałóż błyszczyk, który pozwoli uzyskać wyjątkowo lśniący efekt.


    Może być trudny do usunięcia: Ze względu na długotrwałą formułę szminka może być trudna do usunięcia, co wymaga użycia kosmetyku do demakijażu wodoodpornego lub płynu oczyszczającego na bazie oleju.


    Może wysuszać: Chociaż jego formuła pielęgnuje usta to u niektórych osób, zwłaszcza tych z suchymi lub wrażliwymi ustami, może je wysuszać.

 

Podsumowując, pomadka KIKO MILANO z linii Unlimited Double Touch to rewelacyjny wybór dla wszystkich kobiet, które pragną długotrwałego efektu i mają wysokie oczekiwania co do jakości swojej pomadki oraz funkcjonalnego opakowania.

Wybierzcie więc swój kolor, przetestujcie  i wystawcie swoją opinie na temat tego kosmetyku.

Jesteśmy ciekawi jak ocenicie tę mega trwałą pomadkę do ust.

Nasze testy możecie sami sprawdzić na mediach społecznościowych.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixelpixelpixelpixelpixel