Claresa Brow Creator Eyebrow Pomade Pencil pomada do brwi w kredce 03 Graphite Brown 0.17g

ID:175878
19,00 zł
/ szt.
opis
opinie
inne
Claresa Brow Creator Eyebrow Pomade Pencil pomada do brwi w kredce 03 Graphite Brown 0.17g
19,00 zł
Claresa Brow Creator Eyebrow Pomade Pencil pomada do brwi w kredce 03 Graphite Brown 0.17g

Łatwy zwrot towaru

14 dni na zwrot
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów, dlatego kliknij, aby sprawdzić szczegóły zwrotów
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Kremowa pomada w formie precyzyjnej kredki umożliwia modelowanie, podkreślanie i wypełnianie brwi, zachowując ich naturalny look. Dzięki ultra-cienkiej końcówce każda linia jest precyzyjna, a dołączona szczoteczka pozwala równomiernie rozczesać i rozblendować kolor. Formuła produktu jest wodoodporna, odporna na ścieranie i trwała przez cały dzień. Dzięki kremowej konsystencji, pomadę możesz stosować na brwi zarówno przed jak i po stylizacji żelem lub mydełkiem, bez obaw o grudki czy smugi. Buduj intensywność koloru według potrzeb i ciesz się pełną kontrolą wypełnienia – od subtelnego po wyrazisty kontur. Ergonomiczny kształt opakowania i wygodny mechanizm wysuwania kredki sprawiają, że aplikacja jest szybka, komfortowa i precyzyjna. Produkt przebadany dermatologicznie, może być stosowany również dla skóry wrażliwej.

• Precyzyjna kredka, która pozwala wyrysować każdy włosek
• Kremowa formuła dla łatwej i przyjemnej aplikacji
• Możliwość stosowania solo lub przed/po żelu/mydełku
• Wodoodporna i odporna na ścieranie – trwałość gwarantowana
• Naturalny, subtelny efekt, który możesz budować według potrzeb
• Dołączona szczoteczka do blendowania koloru i układania włosków
• Wygodne, intuicyjne opakowanie

Sposób użycia:
Wysuń końcówkę kredki (max. 3mm) i krótkimi pociągnięciami uzupełnij brwi, zaznaczając ich kontur, modelując kształt i stopniując ich intensywność. Wyczesz brwi szczoteczką, by rozblendować kolor i uzyskać naturalny efekt. Stosuj solo, przed lub po aplikacji żelu lub mydełka.

SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, RHUS SUCCEDANEA FRUIT WAX, SYNTHETIC WAX, HYDROGENATED PALM OIL, OCTYLDODECANOL, C10-18 TRIGLYCERIDES, HYDROGENATED RAPESEED OIL, COPERNICIA CERIFERA CERA, VP/HEXADECENE COPOLYMER, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, TOCOPHERYL ACETATE, SUCROSE POLYSTEARATE, TOCOPHEROL, [+/-] CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491, CI 42090.

4mass S.A
ul. Kobyłkowska 2
05-200
Wołomin
Polska
biuro@4mass.com.pl
+48 538 99 44 33

Tylko do użytku zewnętrznego.

Potrzebujesz więcej informacji?
Potrzebujesz więcej informacji?
Chętnie odpiszemy na twoje pytania
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Parametry techniczne:
Forma podania:
kredka
Gramatura:
g
Kolor:
03 Graphite Brown
Pojemność:

100 ml

0.17
Płeć:
damski
Słońce:
nie
Informacje o bezpieczeństwie:
CA
,
Parametry bezpieczeństwa
Opinie Claresa Brow Creator Eyebrow Pomade Pencil pomada do brwi w kredce 03 Graphite Brown 0.17g
pixel