Łatwy zwrot towaru
Odżywka do włosów przetłuszczających się Szałwia i Rozmaryn.
Dla uzyskania lepszego efektu pielęgnacyjnego polecamy stosowanie szamponu do włosów przetłuszczających się „Mydlnica lekarska”.
Polecamy do: włosów przetłuszczających się i łamliwych.
Składniki aktywne: wyciąg z liści szałwii i rozmarynu, biotyna, substancje kondycjonujące włosy.
Działanie: wygładza, zmniejsza łamliwość włosów, ułatwia rozczesywanie, nadaje połysk.
Sposób użycia: niewielką ilość odżywki nanieś na mokre końcówki włosów, po kilku minutach spłucz ciepłą wodą.
Składniki aktywne pod lupą:
wyciąg z liści szałwii - zawiera m.in. garbniki, saponiny, triterpeny, flawonoidy, kwasy organiczne. Jest silnym antyseptykiem, działa ściągająco, przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Znajduje swoje zastosowanie w kosmetykach do cery tłustej i trądzikowej. W preparatach do włosów stosowany jest jako składnik przeciwłupieżowy oraz hamujący wypadanie włosów.
wyciąg z rozmarynu - jest silnym przeciwutleniaczem, korzystnie wpływa na włosy i skórę głowy. Dzięki działaniu antyseptycznym i ściągającym, świetnie sprawdza się w walce z łojotokiem i łupieżem. Wzmacnia i pobudza włosy do wzrostu, zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu i siwieniu.
biotyna – to inaczej witamina H lub witaminą B7. Jak pozostałe witaminy z grupy B, biotyna odgrywa istotną rolę w zachowaniu zdrowej skóry, włosów i paznokci
Właściwości: kosmetyk wegański. Zawartość składników naturalnych i aktywnych wynosi 95%. Produkt ziołowy, dopuszcza się wytrącenie osadu i wahanie koloru. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed słońcem.
Składniki/Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Salvia Officinalis Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Behentrimonium Methosulfate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Biotyn, Ethylhexylglycerin, Parfum.
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Salvia Officinalis Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Behentrimonium Methosulfate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Biotyn, Ethylhexylglycerin, Parfum.

| Płeć: | damskie |
Pojemność:![]() 100 ml | 200 |
| Konsystencja: | odżywka |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CA ,
Parametry bezpieczeństwa |
| Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: | Fitomed Sp. z o.o.WięcejUkryj Adres:
ul. Sienkiewicza 10Kod pocztowy: 15-029Miasto: BiałystokKraj: PolskaNumer telefonu: 48570300344Adres email: sklep@fitomed.pl |
Clinique Anti-Blemish Solutions Blemish + Line Correcting Serum korygujące serum do twarzy 30ml
Clinique All About Clean Foaming Facial Soap mydło w płynie 150ml




















