Łatwy zwrot towaru
Siarka jest jednym z najważniejszych dla ludzkiego organizmu makroelementów, jest składnikiem keratyny oraz kolagenu, czyli białek będących budulcami włosów, skóry i paznokci, ma zatem kluczowy wpływ na ich wygląd. To właśnie dlatego bywa nazywana „pierwiastkiem piękności”.
Sól siarkowa do kąpieli BINGOSPA w naturalny sposób regeneruje i złuszcza zrogowaciały naskórek, nadając mu miękkość, gładkość i elastyczność.
Nie zawiera konserwantów i barwników.
Sposób użycia: do wody o temp. 40°C wsypać 2 płaskie nakrętki soli. Przebywać w kąpieli 20 minut. Następnie ciało spłukać wodą i zawinąć w ręcznik na kilka minut.
Przeciwwskazania: z kąpieli nie powinny korzystać osoby z problemami kardiologicznymi oraz kobiety w ciąży.
Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate,Urea, Sodium Lauryl Sulfate, Sulphur Silt, Cocamide DEA, Parfum, Aqua.

| Działanie: | odświeża ,
regeneruje ,
uelastycznia ,
ujędrnia ,
wygładza ,
zmiękcza ,
złuszcza martwy naskórek |
Pojemność:![]() 100 ml | 600 |
| Lokalizacja: | całe ciało |
| Konsystencja: | sól do kąpieli |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CA ,
Parametry bezpieczeństwa |
| Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: | BINGOSPA Polska G.Babaniec, P.Grabowski, M.Szpakowski Sp.J.WięcejUkryj Adres:
Aleja Kasztanowa 24Kod pocztowy: 26-652Miasto: MilejowiceKraj: PolskaNumer telefonu: 48887044199Adres email: zakupy@bingospa.pl |
















