SEBORADIN Bebe intensywnie nawilżająca emulsja do mycia dla dzieci 200ml

  • Intensywnie nawilżająca emulsja do mycia
ID:150458
7,00 zł
/ szt.
opis
opinie
inne
SEBORADIN Bebe intensywnie nawilżająca emulsja do mycia dla dzieci 200ml
7,00 zł
SEBORADIN Bebe intensywnie nawilżająca emulsja do mycia dla dzieci 200ml

Łatwy zwrot towaru

14 dni na zwrot
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów, dlatego kliknij, aby sprawdzić szczegóły zwrotów
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Formuła emulsji została wzbogacona o składniki nawilżające i ochronne, takie jak gliceryna oraz emolienty. Produkt delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę, jednocześnie lekko ją natłuszczając i wygładzając. Nie zawiera kompozycji zapachowej.

Wskazania: Emulsja przeznaczona do mycia ciała dzieci oraz osób o wrażliwej, suchej, atopowej skórze. Produkt stanowi odpowiednią pielęgnację skóry również w przypadku problemów dermatologicznych. Może być stosowany już od pierwszych dni życia.

Sposób użycia: Dodać do kąpieli i wymieszać wodę lub bezpośrednio rozprowadzić na skórze i spłukać ciepłą wodą.

Aqua, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Ceteareth-25, Glycerin, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, BHT.

Inter Fragrances Sp. z o.o.
ul. Leśna 2/10
30-232
Kraków
Polska
sklep@seboradin.pl
48730112187
Potrzebujesz więcej informacji?
Potrzebujesz więcej informacji?
Chętnie odpiszemy na twoje pytania
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Parametry techniczne:
Dla dzieci:
Tak
Działanie:
nawilżające, oczyszczające, odświeża, zmiękcza
Gramatura:
ml
Słońce:
nie
Linie elitarne:
nie
Płeć:
unisex
Pojemność:

100 ml

200
Lokalizacja:
całe ciało
Pielęgnacja ciała:
tak
Konsystencja:
emulsja
Informacje o bezpieczeństwie:
CA
,
Parametry bezpieczeństwa
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE:
Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz Sp. z o.o.WięcejUkryj
Adres: ul. Leśna 2/10Kod pocztowy: 30-232Miasto: KrakówKraj: PolskaNumer telefonu: 48730112187Adres email: sklep@seboradin.pl
Opinie SEBORADIN Bebe intensywnie nawilżająca emulsja do mycia dla dzieci 200ml
pixelpixel