Harry Potter Zestaw żel pod prysznic 500ml + antyoksydacyjna maska w płachcie 20ml + kosmetyczka

ID:174203
32,00 zł
/ szt.
opis
opinie
inne
Harry Potter Zestaw żel pod prysznic 500ml + antyoksydacyjna maska w płachcie 20ml + kosmetyczka
32,00 zł
Harry Potter Zestaw żel pod prysznic 500ml + antyoksydacyjna maska w płachcie 20ml + kosmetyczka

Łatwy zwrot towaru

14 dni na zwrot
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów, dlatego kliknij, aby sprawdzić szczegóły zwrotów
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Szukasz naprawdę magicznego prezentu dla fana świata czarodziejów? Sięgnij po wyjątkowy Zestaw z kosmetyczką Hogwarts! To idealny upominek zarówno dla młodszych miłośników przygód Harry’ego Pottera, jak i dla dorosłych fanów, którzy wciąż z sentymentem wracają do murów Hogwartu.

Co skrywa ten czarodziejski zestaw?
✓ Kosmetyczka Hogwarts
Stylowa, praktyczna i idealna do przechowywania ulubionych kosmetyków – w sam raz na każdą magiczną wyprawę.

✓ Maseczka Harry Potter – antyoksydacyjna maska w płachcie
Przesiąknięta aromatem świeżego powietrza po deszczu, odświeża, oczyszcza i nawilża skórę. Odpowiednia dla każdego rodzaju cery. Zawiera ekstrakt z kawy, który dodaje energii i wspiera działanie oczyszczające, a także ekstrakt z czarnego onyksu – minerału o właściwościach łagodzących, regenerujących i detoksykujących.

✓ Żel pod prysznic o orzeźwiającym zapachu pomarańczy
Pobudza zmysły i sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się czystą przyjemnością. Idealny do codziennego stosowania – nawilża, odświeża i pozostawia skórę miękką oraz przyjemną w dotyku.

Shower gel: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Polysorbate 20, Coco Glucoside, Chamomilla Recutita-Flower Extract, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Limonene, Linalool, Citrus Aurantium Peel Oil.
Mask: Propanediol, 12-Hexanediol, Betaine, Glycerin, Aqua, Hydroxyacetophenone, Sodium Hyaluronate, Lycium Barbarum Fruit Extract, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polysorbate 20, Parfum, Colloidal Gold, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Calcium Aluminium Borosilicate, Silica, Citric Acid, Tin Oxide, CI 77891, CI 77491.


Aura Distribution Sp. z o.o
ul. Estrady 9A
05-080
Mościska
Polska
aura@auradistribution.pl

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie połykać. Zalecane stosowanie pod nadzorem osoby dorosłej. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami dokładnie przemyć wodą. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.

Potrzebujesz więcej informacji?
Potrzebujesz więcej informacji?
Chętnie odpiszemy na twoje pytania
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Parametry techniczne:
Informacje o bezpieczeństwie:
CA
,
Parametry bezpieczeństwa
Dla dzieci:
Tak
Działanie:
chroni, nawilżające, oczyszczające, odświeża, wygładza, zmiękcza
Gramatura:
sztuka
Konsystencja:
maska, żel
Linie elitarne:
nie
Lokalizacja:
całe ciało
Pielęgnacja ciała:
tak
Pojemność:

100 ml

3
Płeć:
męski
Słońce:
nie
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE:
Aura Distribution Sp. z o.oWięcejUkryj
Adres: ul. Estrady 9AKod pocztowy: 05-080Miasto: MościskaKraj: PolskaAdres email: aura@auradistribution.pl
Opinie Harry Potter Zestaw żel pod prysznic 500ml + antyoksydacyjna maska w płachcie 20ml + kosmetyczka
pixelpixel