Morfose Milk Therapy Creamy Mousse Conditioner mleczna odżywka w piance 350ml

ID:175733
25,00 zł
/ szt.
opis
opinie
inne
Morfose Milk Therapy Creamy Mousse Conditioner mleczna odżywka w piance 350ml
25,00 zł
Morfose Milk Therapy Creamy Mousse Conditioner mleczna odżywka w piance 350ml

Łatwy zwrot towaru

14 dni na zwrot
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów, dlatego kliknij, aby sprawdzić szczegóły zwrotów
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Innowacyjna odżywka w piance, która łączy intensywną regenerację z lekką, puszystą formułą. Odżywka równomiernie otula włosy, nie obciążając ich ani nie sklejając, przywracając miękkość, sprężystość i naturalny blask. Dzięki proteinom mlecznym włosy stają się silniejsze, gładkie i chronione przed wysoką temperaturą.

Kluczowe właściwości:
• Proteiny mleczne – odżywiają i wzmacniają strukturę włosa.
• Lekka piankowa formuła – idealna dla włosów cienkich i delikatnych.
• Łatwe rozczesywanie – eliminuje problem splątanych kosmyków.
• Regeneracja i ochrona – zapobiega przesuszeniu i uszkodzeniom mechanicznym.
• Nie obciąża włosów – pozostawia je puszyste, gładkie i pełne objętości.
• Termoochrona – chroni włosy przed wysoką temperaturą stylizacji.

Zastosowanie:
Odżywka sprawdzi się w codziennej pielęgnacji każdego typu włosów, szczególnie suchych, matowych i potrzebujących nawilżenia. Idealna po stylizacji, by przywrócić włosom blask i miękkość.

Sposób użycia:
Wstrząśnij przed użyciem. Nanieś niewielką ilość pianki na umyte, lekko osuszone włosy. Rozprowadź równomiernie na całej długości. Nie spłukuj – możesz przystąpić do stylizacji lub pozostawić włosy do wyschnięcia.

Regularne stosowanie Morfose Milk Therapy sprawia, że włosy stają się miękkie, sprężyste i łatwe do układania – pełne objętości i zdrowego blasku.

Aqua, Butane, Propylene Glycol, Propane, Amodimethicone, Isobutane, Cetearyl Alcohol, Phentrimonium Chloride, Parfum, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Isopropyl Alcohol, Trideceth-12, Sodium Benzoate, Alanine, Arginine, Aspartic. Acid, Benzyl Alcohol, Glycine, Histidine, Hydrolyzed Milk Protein, Isoleucine, Lactose, PCA, Phenoxyethanol, Phenylalanine, Potassium Sorbate, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Proline, Serine, Sodium Lactate, Sodium PCA, Threonine, Tocopherol, Valine.

Hurtownia Emilio Piotr Kobus
ul. Chabrowa 13
26-008
Górno
Polska
sklep@emilio.pl
505929874

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Może pęknąć po podgrzaniu. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać i nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie wdychać celowo. Stosować wyłącznie zgodnie z zaleceniami.

Potrzebujesz więcej informacji?
Potrzebujesz więcej informacji?
Chętnie odpiszemy na twoje pytania
Napisz do nas
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Parametry techniczne:
Częstotliwość stosowania:
dowolnie
Działanie:
dodające blasku
,
nawilżające
,
odżywcze
,
przeciw wypadaniu
,
wygładzające
,
wzmacnia
Gramatura:
ml
Henna:
nie
Konsystencja:
odżywka
Linie elitarne:
nie
Pojemność:

100 ml

350
Płeć:
damski
Rodzaj włosów:
suche
,
zniszczone
Słońce:
nie
Informacje o bezpieczeństwie:
CA
,
Parametry bezpieczeństwa
Opinie Morfose Milk Therapy Creamy Mousse Conditioner mleczna odżywka w piance 350ml
pixelpixel