Łatwy zwrot towaru
Clear Rubber Base to gęsta, samopoziomująca baza o unikatowej formule kauczukowej, ceniona przez profesjonalistki w stylizacji paznokci. Produkt doskonale sprawdza się przy problematycznych płytkach, pozwala na nadbudowę naturalnego paznokcia oraz regenerację cienkiej i kruchej płytki. Jej gęsta konsystencja zapewnia świetną przyczepność i nie spływa na skórki, a samopoziomująca formuła gwarantuje równomierne rozprowadzenie na całej płytce.
Baza Clear Rubber Base jest idealnym podkładem pod lakier hybrydowy, zapewniając trwały manicure bez odprysków i zadrapań przez tygodnie. Sprawdzi się zarówno u początkujących, jak i profesjonalnych stylistek paznokci.
Dzięki unikalnemu połączeniu żelu i hybrydy, baza kauczukowa nadaje się do:
• nadbudowy i przedłużania paznokci (nawet do 3 cm),
• wyrównywania płytki i wypełniania ubytków,
• zwiększenia elastyczności i przyczepności manicure.
Warstwa dyspersyjna dodatkowo wydłuża trwałość, pozwalając cieszyć się perfekcyjnym manicure nawet do 3 tygodni.
Sposób użycia:
Nałożyć 1–2 warstwy bazy w zależności od stanu paznokcia i utwardzić każdą 30–60 sek. w lampie LED/UV, jak standardową bazę hybrydową.
Acrylates Copolymer, Isopropyl Alcohol, Dimethicone, Microcrystaline, Wax, HEMA, Butyl Acetate, Hydroxycydohexyl Phenyl Ketone.
Tylko do użytku profesjonalnego. Unikać kontaktu ze skórą. Proszę uważnie przeczytać sposób użycia. Może powodować reakcję alergiczną.

| Gramatura: | ml |
Pojemność:![]() 100 ml | 8 |
| Płeć: | damski |
| Słońce: | nie |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CA ,
Parametry bezpieczeństwa |
| Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: | MELTOM TOMASZ MODZELEWSKIWięcejUkryj Adres:
Ul. Żeromskiego 1/263Kod pocztowy: 01-887Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: bok@clavier.pl |
















