Łatwy zwrot towaru
Trójkątny puszek do pudru – precyzja i perfekcyjne wykończenie makijażu
Trójkątny puszek Clavier to niezastąpione narzędzie, które pozwoli Ci osiągnąć nieskazitelny efekt makijażu. Wykonany z wyjątkowo miękkiej mikrofibry, doskonale sprawdza się podczas aplikacji pudru, podkładu, korektora czy różu.
Dzięki ergonomicznemu, trójkątnemu kształtowi z łatwością dotrzesz do trudno dostępnych miejsc, takich jak okolice oczu czy skrzydełka nosa. Pozwala to na precyzyjne rozprowadzanie i blendowanie kosmetyków, zapewniając naturalne i równomierne wykończenie.
Miękka, przyjemna w dotyku powierzchnia delikatnie otula skórę, jednocześnie nabierając optymalną ilość produktu. Wbudowana sprężysta gąbka zwiększa komfort pracy i ułatwia aplikację, co docenią zarówno profesjonaliści, jak i osoby wykonujące makijaż na co dzień.
Puszek świetnie sprawdza się również jako podkładka pod dłoń podczas makijażu oka – stabilizuje ruchy i pomaga w precyzyjnym wykonywaniu detali.
Najważniejsze zalety:
• trójkątny kształt ułatwiający precyzyjną aplikację
• miękka mikrofibra z welurowym wykończeniem – delikatna dla skóry
• sprężysta gąbka wewnątrz dla lepszej kontroli i komfortu pracy
• wygodna tasiemka zapewniająca stabilny chwyt
• wielofunkcyjność – aplikacja kosmetyków i podparcie dłoni
• łatwe czyszczenie i możliwość wielokrotnego użycia
Postaw na narzędzie, które łączy wygodę, funkcjonalność i profesjonalne efekty – i podnieś jakość swojego makijażu na wyższy poziom.
mikrofibra
nie dotyczy

| Gramatura: | sztuka |
Pojemność:![]() 100 ml | 6 |
| Płeć: | damski |
| Słońce: | nie |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CA ,
Parametry bezpieczeństwa |
| Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: | MELTOM TOMASZ MODZELEWSKIWięcejUkryj Adres:
Ul. Żeromskiego 1/263Kod pocztowy: 01-887Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: bok@clavier.pl |















