Łatwy zwrot towaru
14
dni na zwrot
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów, dlatego
kliknij, aby sprawdzić szczegóły zwrotów
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Makeup Beauty Blender to profesjonalna mini gąbka do aplikacji kosmetyków płynnych i kremowych od marki Ibra. Idealnie rozprowadzi podkład, nie pozostawiając nieestetycznych plam i smug. Mięciutka gąbeczka nie tworzy podrażnień. Szpiczasta końcówka ułatwi dotarcie do trudniej dostępnych obszarów twarzy.
Ibra Makeup Sp z o.o.
ul. Połonińska 7
35-082
Rzeszów
Polska
office@ibra-makeup.pl

Potrzebujesz więcej informacji?
Chętnie odpiszemy na twoje pytania
Parametry techniczne:
Pojemność:![]() 100 ml | 2 sztuka |
| Rodzaj: | Zestawy Gąbek |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CA ,
Parametry bezpieczeństwa |
| Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE: | Aruba Bober Rafał Kosiorowski GrzegorzWięcejUkryj Adres:
ul. Aleja Tadeusza Rejtana 8Kod pocztowy: 35-310Miasto: RzeszówKraj: PolskaAdres email: shop@ibra-makeup.pl |
Mogłoby Cię zainteresować
Zobacz również
Opinie Ibra Makeup Beauty Blender mini gąbeczka do makijażu 2szt



















