GlamGlow - Wszystkie produkty

GlamGlow
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie GlamGlow
Pokaż GlamGlow:
12

GLAMGLOW pokochały nie tylko hollywoodzkie gwiazdy, ale i miliony zadowolonych klientów z całego świata. Marka GLAMGLOW powstała w 2010 roku dzięki Glennowi i Shannon Dellimore. Swoje pierwsze produkty stworzyli z myślą o bardzo wąskim gronie przyjaciół, którzy są aktorami i filmowcami w największych wytwórniach Hollywood. Stworzone produkty okazały się tak skuteczne, że GLAMGLOW stał się wkrótce jedną z najszybciej rozwijających się firm kosmetycznych na całym świecie.

Kosmetyki GLAMGLOW znane są z natychmiastowego efektu. Sekretem GLAMGLOW jest opatentowana formuła, która stanowi połączenie najlepszych naturalnych składników z najbardziej zaawansowaną technologią. Dzięki tej kombinacji, marka GLAMGLOW zdobyła wiele prestiżowych nagród świadczących nie tylko o uznaniu klientów, ale również samej branży kosmetycznej.

Maski GLAMGLOW to szeroki wybór nowoczesnych produktów odpowiednich do każdego rodzaju skóry. W ich składzie znajdziemy wyjątkowe substancje i minerały połączone dzięki zaawansowanym technologiom kosmetycznym. Efekty maski GLAMGLOW zobaczysz od razu po jej zmyciu!

Najpopularniejsze maski GLAMGLOW:
Maski GLAMGLOW POWERMUD™ doskonale oczyszczają skórę, zapewniając jej natychmiastowe uczucie czystości i komfortu. Są idealne dla każdego rodzaju cery, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Delikatnie oczyszczają i usuwają wszelkie zanieczyszczenia skóry. Wyjątkowe składniki maski GLAMGLOW POWERMUD™ pochodzą z najpiękniejszych okolic Morza Śródziemnego.

SUPERMUD™ GLAMGLOW to najbardziej zaawansowana technologicznie maska oczyszczająca marki GLAMGLOW. Została opracowana przez dermatologów, którzy stworzyli produkt skutecznie zwalczający najczęstsze problemy skóry twarzy i przywracający jej piękny, promienny wygląd. Receptura maski GLAMGLOW SUPERMUD™ jest remedium na niedoskonałości, zanieczyszczenia, niedotlenienie oraz ziemisty koloryt skóry.

GLAMGLOW GRAVITYMUD™ to nowoczesna, specjalnie opracowana maska, która ujędrnia i wygładza skórę twarzy, szyi i dekoltu. Jej wyjątkowa, opatentowana formuła łączy w sobie składniki ujędrniające, napinające i modelujące kontur twarzy. Po nałożeniu i wyschnięciu, maska ma srebrny kolor. Gdy ją zmyjemy, zobaczymy, że skóra jest idealnie gładka i ujędrniona.

Maski GLAMGLOW FLASHMUD™ są doskonałym rozwiązaniem na widoczne przebarwienia i niejednolity koloryt skóry. Zostały stworzone z myślą o uzyskaniu błyskawicznych rezultatów zarówno na skórze mężczyzn, jak i kobiet. Po zdjęciu maski od razu widzimy, że skóra wygląda znacznie młodziej i jest bardziej promienna i rozświetlona. Maski GLAMGLOW FLASHMUD™ są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.

Maski GLAMGLOW THIRSTYMUD™ są oparte na czterech najnowszych, najbardziej zaawansowanych technologiach kosmetycznych: Dewdration™, HydraPack™, GreenEnergy™ i TEAOXI®. Dzięki nim przynoszą błyskawiczne i głębokie nawilżenie spragnionej skóry, regenerują ją i przywracają jej naturalny blask. Niezwykłe połączenie składników powoduje, że maski GLAMGLOW THIRSTYMUD™ są idealnym rozwiązaniem dla natychmiastowych, długotrwałych rezultatów widocznych na skórze.

pixelpixelpixelpixelpixel