LET’S GLOW

LET’S GLOW
Co chcesz zrobić?
Pokaż wszystkie LET’S GLOW
Pokaż LET’S GLOW:

LET’S GLOW Rozświetlająco-nawilżający lekki krem BB (Illuminating and moisturizing light BB cream) 

98% składników pochodzenia naturalnego

Rozświetlająco-nawilżający lekki krem BB o czystoskładowej, bezzapachowej formule łączy w sobie właściwości podkładu i pielęgnacyjnego kremu z filtrem, zapewniając możliwość stopniowalnego krycia oraz ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Jest dedykowany skórze suchej, zmęczonej i pozbawionej blasku. Połączenie pochodnych glukozy zawartych w kremie, poprawia hydrorównowagę w skórze (optymalizując zapasy i zapobiegając utracie wody) i sprawia, że skóra jest doskonale odbudowana i nawilżona. Dzięki swojej lekkiej, wtapiającej się w skórę konsystencji nie powoduje uczucia ściągnięcia, nie wchodzi w zmarszczki i załamania oraz nie podkreśla suchych skórek. Jest odpowiedni również dla osób z cerą dojrzałą lub skłonną do niedoskonałości. Nawilża i wygładza skórę, zapewniając jej naturalnie wyglądający efekt „glow”.

LET’S GLOW zawiera naturalne pigmenty mineralne zamknięte w otoczce z lecytyny, która jest biochemicznie podobna do budowy skóry. Dzięki czemu są one kompatybilne ze skórą i sprawiają, że produkt równomiernie się nakłada oraz zapewnia uczucie gładkości.

  • naturalny efekt glow na skórze
  • długotrwałe nawilżenie i poprawa elastyczności skóry
  • doskonałe krycie zaczerwienień, niedoskonałości oraz przebarwień
  • lekka formuła, która stapia się ze skórą
pixelpixelpixelpixelpixel